Reckitt Benckiser Healthcare

Автор Admin, Вересня 10, 2008, 23:19:41 PM

« попередня тема - наступна тема »

Sammael

Пока не знаю, жду ответа.
волнуюсь, очень большой конкурс... :-\

GNS

вы в штат или в альбу?
если не секрет в какой город?
Минусов мне, минусов!!

GNS

Винница?
Александру привет ))
после Наташи работать будет не сложно, а с другой стороны будут с ней сравнивать
Минусов мне, минусов!!

Sammael

Ok передам  :)
а от кого??? (пишите в личку)
а где лучше в штат или в альбу???
какие там особенности с зарплатой,условия,авто???
если прошол первый тур,что дальше???
очень нада!
Спасибо  :-*

Simon

Цитата: vitkornik від Квітня 23, 2009, 00:30:49 AM
Ok передам  :)
а от кого??? (пишите в личку)
а где лучше в штат или в альбу???
какие там особенности с зарплатой,условия,авто???
если прошол первый тур,что дальше???
очень нада!
Спасибо  :-*

А про що Ви з Сашою говорили на співбесіді  ??? Невже не запитали , що компанія пропонує ? Якось дивно. ( можливо розгубилися від хвилювання ). Обов"язково запитайте його особисто ,  в разі другого етапу! Співбесіда це ж не екзамен , де Вас випитують , а двосторонні переговори , де необхідну інформацію отримують обидві сторони ( Ви і потенційний роботодавець )
  Удачі. ;)

GNS

Минусов мне, минусов!!

Sammael

та я запитував, просто хотів почути можливо ще якусь додаткову інформацію  :)
доречі Олександр сподобався як людина і як проводив співбесіду...

а хто знає як проходить другий етап співбесіди і скільки туди їде людей, ато в моєму досвіду були тільки перші і одразу працевлаштування.
Дякую  ;)

Живопыра

Года полтора назад проходил собеседование, подумал и сам отказался не интересно, 15 визитов в день по аптекам, добиваться максимальной выкладки на витрину как можно больше видов стрепсилса, не прикалывает меня это, даже за более или менее приличную зарплату и служебный рено.

Sammael

та я запитував, просто хотів почути можливо ще якусь додаткову інформацію  Smiley
доречі Олександр сподобався як людина і як проводив співбесіду...

а хто знає як проходить другий етап співбесіди і скільки туди їде людей, ато в моєму досвіду були тільки перші і одразу працевлаштування.
Дякую  :)

Живопыра

Цитата: Sammael від Квітня 26, 2009, 05:23:38 AM
та я запитував, просто хотів почути можливо ще якусь додаткову інформацію  Smiley
доречі Олександр сподобався як людина і як проводив співбесіду...

а хто знає як проходить другий етап співбесіди і скільки туди їде людей, ато в моєму досвіду були тільки перші і одразу працевлаштування.
Дякую  :)

Сори  у меня уже после первого собеседования желание пропало, так что на второе я и не собирался

Simon

 Переважно на заключний етап співбесіди більшість компаній запрошує 2-3 кандидатів , оскільки проплачувати 10 претендентам проїзд - задоволення не з дешевих. Виключенням є компанії , які проїзд не проплачують  ;D

Sammael

Дякую за інформацію  :)
а хто знає,  як саме проходить,які моменти важливі запомнились хто пороходив на другому етапі співбесіди в Reckitt Benckiser Healthcare ???

GNS

а вы уверены что вам туда надо?
Минусов мне, минусов!!

Sammael

ні - не впевнений.
так, на всякий випадок.

OlFu

А чей вообще Гавискон? Спрашиваю потому, что набрела на эту страничку http://www.gsk.com/products/consumer_healthcare/dw_gaviscon.htm
Узнаю, кто таблички мои в аптеках снимает,- прокляну! :)

GNS

дык Бенкизера гавискон
скорее всего ГСК просто продают его в сша, канаде и пуэрто рико
ибо пока что там Реккитт Бенкизера нет
Минусов мне, минусов!!

Simon

 Насправді  Гавіскон розроблений Шведською компанією Ferring Pharmaceuticals ще в 1965 році. В Європі , Азії , Африці та Австралії даний продукт представляє Реккітт Бенкізер викупивши Гавіскон. Так що насправді даний продукт не GSK , не Реккітт Бенкізер.

Янки

#37
Как МП компании работается с Париетом. Я когда узнал то было интересно, слышал что это в рамках эксперимента?

GNS

прикольно на отисишников без мед образования навесить рецептурный препарат
суть эксперемента:
- сколько времени потребуется не медику выучить анатомию, физиологию, патфизиологию ЖКТ плюс гастроэнтерологию, а отом внятно об ентом деле говорить ))
Минусов мне, минусов!!

АтМыдыцыны

1-2 недели, если не дурак.
ЦитуватиМій боже милий, знову лихо!..
Було так любо, було тихо;
Ми заходились розкувать
Своїм невольникам кайдани.
Аж гульк!.. Ізнову потекла
Мужицька кров! Кати вінчанні,
Мов пси голодні за маслак,
Гризуться знову.